ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ ЗА СУПЕРМАРКЕТИ, HORECA, ХРАНИТЕЛНО-ВКУСОВАТА ПРОМИШЛЕНОСТ

Няма описание

Фирма” Гастро Тийм” ЕООД е комплексен доставчик на професионално кухненско оборудване. Дейността на фирмата включва комплексно оборудване на обекти от хранително-вкусовата промишленост, кетъринг производство, супермаркети, хотели, ресторанти, пицарии, барове.
За развитие на търговската си дейност, фирмата търси да назначи:
ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ
Основни задължения:
- Установяване на контакти с потенциални клиенти;
- Управление на продажби;
- Участва в провеждането на изложения и презентира възможностите на продуктите предлагани от фирмата;
- Консултиране на дилъри и крайни клиенти;
- Работа с консултанти и проектанти на професионални кухни;
- Анализ на потребностите на клиентите на място и предлагане на оптималното за тях решение;
- Изготвя писмен анализ на таргет групите, които обработва и докладва за адаптиране на продуктовата гама според потребностите на пазара;
- Ежедневен отчет за проведени активности и резултати
Изисквания:
- Опит в продажбите на свързано с професионалните кухни оборудване/консумативи;
- Добри икономически познания;
- Владеене на английски език;
- Компютърна грамотност;
- Работа с ERP система;
- Ориентираност към продажбите и способност за водене на преговори;
- Умение за ефективна вътрешнофирмена комуникация и взаимодействие с други отдели;
- Лоялност и изявено чувство за отговорност;
- Свидетелство за правоуправление на МПС и готовност за интензивно пътуване;
Предимства:
- Образование за технолог-проектант или майстор готвач;
- Завършен курс по маркетинг и продажби;
- Познаване на сектори хранително-вкусова промишленост, кетъринг производство, супермаркети, хорека
- Опит като готвач;
- Опит като презентатор;
- Референции от предишен работодател;
Компанията предлага:
- Конкурентно възнаграждение и бонусна схема, съобразена с постигнатите резултати;
- Работа в утвърдена фирма с изградени пазарни позиции;
- Добра възможност за професионално развитие;
- Фирмено обучение.
Ако проявявате интерес към обявената позиция, моля изпратете актуална автобиография, снимка и мотивационно писмо. Представянето на писмени референции от предишен работодател ще се счита за предимство. Само с одобрените по документи кандидати ще се проведе интервю.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби