Търговски представител за Северозападна България

Изохим ООД е фирма предлагаща строителни материали. Фирмата търси да назначи опитен специалист за длъжността:
Търговски Представител с район на работа в Северозападна България и
позициониран във всяко населено място в този район.
Отговорности и задължения:
- Поддържа и развива търговски отношения с настоящите клиенти на фирмата в поверения му регион;
- Води преговори с нови потенциални клиенти, с цел увеличаване обема на продажбите в региона;
- Изготвя оферти, проучва и анализира пазара на конкуренцията;
- Следи за изпълнението на ангажиментите по сключените договори.
Изисквания за позицията:
- Опит в търговията,ще се счита за предимство ;
- Умения за водене на преговори;
- Готовност за пътувания из страната;
- Владеене на английски език, ще се счита за предимство;
- Висше образование, ще се счита за предимство.
Компанията предлага:
- Динамична и предизвикателна работа среда;
- Възможност за професионална реализация и развитие;
- Служебен автомобил и телефон;
- Атрактивно възнаграждение.
- Бонус оборот върху основната заплата
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.

June 10th, 2022

Плевен

Административни, Офис и Бизнес дейности