Търговски представител за регион Бургас

Няма описание

Предлагаме да се присъедините към ново откриваща се позиция в търговски екип към партньор на водещ телеком в България
Нашето предложение:
 Постоянен трудов договор
 Твърдо възнаграждение и допълнителни бонуси, подкрепящи доброто представяне и постигнати цели
 Служебен автомобил
 Служебен телефон
 Работа в екип и сътрудничество
 Обучение и развитие
 Възможност за дългосрочна кариера
Нашите изисквания
 Опит в продажбите на телекомуникационни услуги се счита за предимства
 Търговски хъс и ангажираност в работния процес
 Отлични комуникационни умения и способност за изграждане на отношения с клиентите
 Екипен играч с фокус към постигане на резултати
 Валидна шофьорска книжка с готовност да пътува всеки ден
 Средно образование
 Добра компютърна грамотност
Вашите задължения
 Развитие на продажбите в региона
 Изпълнение на заложените цели
 Срещи с настоящи клиенти и привличане на нови
 Откриване на индивидуалните нужди на клиента и предлагане на решение
Вашата кандидатура ще бъде разгледана конфиденциално, при спазване на изискванията на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Бургас

Административни, Офис и Бизнес дейности