ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ за Аптечен пазар

Ние сме ФЬОНИКС Фарма - повече от 25 години на фармацевтичния пазар в България и част от фармацевтичния концерн PHOENIX Group – водещ интегриран доставчик на здравни услуги с традиции на европейския пазар със 155 дистрибуционни центъра, обслужващи повече от 70 000 клиента и поддържащ над 100 000 артикула в своята номенклатура.Като част от PHOENIX Group ние имаме дългогодишна история и опит на надеждна компания с ясна визия за настоящето и бъдещето – да предоставяме добро обслужване, подкрепа, ценности и най-вече сигурност и добро отношение.Стремежът ни е да бъдем предпочитан партньор в здравеопазването, посветени на клиента. Нашата мисия е да „доставяме здраве в цяла Европа”.

Ние сме ФЬОНИКС Фарма, част от фармацевтичния концерн PHOENIX Group – водещ международен интегриран доставчик на фармацевтични продукти и услуги. Нашата мисия е да „доставяме здраве” в цяла Европа, следвайки визията си да бъдем предпочитан партньор в здравеопазването, посветени на клиента.

Фокусирани сме към устойчив растеж чрез непрекъснато усъвършенстване. Вярваме, че в основата на успеха ни са нашите служители и заедно с тяхното развитие градим успешното развитие на цялата компания.

За нашия отдел Продажби за Русе и региона търсим енергичен, инициативен и позитивен професионалист за позицията:

Отговорности:

  • Увеличава пазарния дял на компанията в поверения му регион чрез достигане на заложените цели;

  • Анализира и следи пазара за осигуряване на възможности за ръст на продажбите;

  • Създава, поддържа и развива клиентска мрежа, с цел изпълнение на плана за продажби;

  • Ежедневно осъществява пряка комуникация със собственици/фармацевти на аптеки и дрогерии;

  • Идентифицира нуждите на клиентите и предлага оптимални решения за устойчив бизнес.

Изисквания:

  • Висше образование. С предимство биха били кандидати със пециалност Икономика, Фармация, Химия, Биология или релевантно образование с природо-научна насоченост;

  • Минимум една година опит на подобна позиция във фармацевтичния бранш. Опит в продажбите към аптеки;

  • Минимум две години опит на търговска позиция, за предпочитане в директните продажби;

  • Добро владеене на английски език;

  • Свободна работа с компютър - MS Office (Word, Excel, Power point), Internet;

  • Готовност за интензивни пътувания;

  • Шофьорска книжка – категория В.

За успешното изпълнение на позицията са необходими:

  • Отлични умения за организация и планиране;

  • Умения за самостоятелно вземане на решение и решаване на проблеми;

  • Отлични комуникативни умения;

  • Отлични презентационни умения;

  • Постоянство и последователност в постигането на резултати;

  • Желание за работа с хора и готовност за работа в екип;

  • Инициативност, честност, лоялност.

Ние предлагаме:

  • Работа в стабилна международна компания с водещи позиции на пазара в Европа;

  • Позитивен и подкрепящ екип от професионалисти;

  • Обучение, въвеждащо в естеството на работа;

  • Развитие в областта на продажбите;

  • Мотивиращо възнаграждение;

  • Допълнително здравно осигуряване с дентален пакет. Ваучери за храна.

Ако проявявате интерес към нашата компания и отговаряте на посочените изисквания за тази позиция, моля изпратете ни Вашата автобиография.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

June 10th, 2022

Русе

Търговия и Продажби