Търговски представител

Няма описание

Булгареа ООД е фирма за производството на млечни продукти с марка "Булгареа". Основната цел и отговорност на компанията е да запази именно вкуса на традиционното българско кисело мляко, сирене и кашкавал, които произвежда по Български държавен стандарт.
С цел разрастване на нашата дейност се нуждаем от комуникативна, динамична и отговорна личност за длъжността:
ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ за град Бургас и областта
Основни отговорности:
• Контактува с настоящите и идентифицира потенциални клиенти;
• Осъществява посещения при клиенти като предлага продуктите и търговските условия, с които работи компанията;
• Работи за увеличаване на продажбите, разширяване, задържане и оптимизиране на клиентската мрежа;
• Следи състоянието и тенденциите на пазарите и цените на аналогичните продукти;
• Съдейства активно за разрастване на пазарния дял на компанията.
Изисквания:
• Отлично развити комуникативни и презентационни умения;
• Компютърна грамотност (MS Office, Word и Excel);
• Последователност при изпълнение на поставените цели и задачи.
Ние предлагаме:
• Работа в млад и динамичен екип;
• Широко поле за изява на индивидуалните умения;
• Възнаграждение - стимулираща схема на база постигнати резултати;
• Възможност за развиване на нови и усъвършенстване на съществуващи професионални умения;
• Служебен телефон.
Необходими документи:
-Подробна автобиография
-Актуална снимка
Всички документи ще бъдат разгледани строго конфиденциално и в съответствие със ЗЗЛД. Контакт ще бъде осъществен само с одобрените по документи кандидати.

June 10th, 2022

Бургас

Производство