Търговски представител

Фирма „Вилем ООД” е официален вносител на: Zimmer Dental - САЩ Omnia - Италия LM Instruments - Финландия Clinician’s Choice - Канада Pastelli S.R.L. – ИталияEdelweise DR/ Inspiro- ШвейцарияWhite Dental Beauty- Англия и е официален дистрибутор на:Garrison Dental Solutions- САЩGC Europe- БелгияIndusbello- Бразилия

Фирма „Вилем ООД” е официален вносител на:
Zimmer Biomet - САЩ
Omnia - Италия
LM Instruments - Финландия
Clinician’s Choice - Канада
Pastelli S.R.L. – Италия
White Dental Beauty - Англия
My White - Унгария
The Wand - САЩ
MJK Instruments - Франция
Versah - САЩ
и е официален дистрибутор на:
Garrison Dental Solutions- САЩ
GC Europe- Белгия
Indusbello- Бразилия
Stauss&CO- Израел
Dr. Jean Bausch GmbH&Co.KG- Германия
Нашата философия е да предлагаме най-качествените продукти за дентална медицина, да обслужваме с подходящото внимание всеки клиент и да бъдем винаги точни и коректни относно информацията, която предоставяме за продуктовата гама предлагана на Българския пазар чрез нас.
Екипността на нашите професионалисти ни позволява да намерим най-доброто за решение за денталните лекари и тяхните пациенти.
Приемете нашето предизвикателство да станете част от екипа на фирма Вилем ООД
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Директни продажби на продукти и консултации на потенциални и настоящи клиенти на Компанията;
- Активно привличане на нови клиенти;
- Отговяря за продажбите за клиентите ни в област Пловдив, област Стара Загора и област Хасково;
- Последващо качествено обслужване на клиентите;
- Изготвяне на индивидуални оферти в зависимост от нуждите на конкретния клиент;
- Анализ и развиване на потенциала на пазара;
ИЗИСКВАНИЯ:
- Завършено средно или висше образование в областта на медицината, търговията или маркетинга;
- Много добри търговски умения;
- Добри компютърни умения;
- Умения за работа в екип и любезно отношение към клиентите;
- Валидно свидетелство за управление на МПС;
- Възможност за пътувания в повереният му регион;
- Инициативност, комуникативност, умения за преговаряне и много добра търговска ориентация;
- Позитивна нагласа и стремеж към професионално развитие;
- Предишен опит в директните продажби ще се счита за предимство;
- Владеенето на английски език е предимство;
НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:
- Трудов договор;
- Мотивиращо стартово заплащане;
- Прозрачна и постижима бонусна схема, обвързана с постигнатите поставените цели;
- Мотивираща работна среда сред екип от професионалисти;
- Осигуряване на въвеждащо и последващи продуктови и търговски обучения;
- Мобилен телефон;
- Преносим компютър;
- Служебен автомобил;
Очакваме Вашите автобиография и актуална снимка. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати, за да проведем интервю за работа.
За допълнителна информация или въпроси:
Андрей Иванов-0887851810
С доброволното предоставяне на документи за кандидатстване за работа във „Вилем” ООД се счита, че давате изричното си съгласие личните Ви данни да се съхраняват, обработват и използват за целите на подбора за настоящата позиция, доколкото и докогато това е необходимо, съгласно изискванията на Закона за защита на личните данни.

June 10th, 2022

Пловдив

Търговия и Продажби