Търговски представител

„Мистрал“ е модерна и отговорна дистрибуторска компания на бързооборотни стоки. Ние сме изключителен представител на международни производители и марки с доказани качество и репутация като Elephant, Alka, Heidi, McVities, Loyd, Mokate, Cavendish&Harvey, Long chips, Tago, Patisseriе, Hamlet и други. Освен с мисъл за днешния ден, работим и с идея за бъдещето. Постоянно обогатяваме портфолиото си с висококачествени продукти. Налагаме марки и промотираме продукти през всички канали за търговия. Стремим се да поддържаме 65% продажби на всички продукти от портфолиото ни.В динамичнoто време, в което работим, ние от Мистрал не спираме да надграждаме и да бъдем креативни, за да може нашите продукти да достигат до възможно най-голям брой потребители. Екипът ни приема предизвикателствата на деня като важни за ползотворното развитие. Ние вярваме, че зад успешните продажби и сътрудничество стоят постоянният стремеж към иновативност и поддържане на интереса на клиента към продукта.Името ни е символ на коректни и професионални отношения.

ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ - гр.Бургас
„МИСТРАЛ” е една от водещите организации в бързооборотния сектор в България.
Компанията ни търси да наеме Търговски представител за гр,Бургас. Основната роля на позицията е разработване и прилагане на активности за развитие на пазара с цел увеличаване на продажбите и рентабилността на компанията, в изпълнение на търговската стратегия на „МИСТРАЛ” и зададените цели, чрез изграждане на ефективни взаимоотношения с клиентите ни.
Отговорности:
• Отговаря за постигането на поставените цели за обем продажби, рентабилност, дистрибуция, пазарно развитие и качество
• Изгражда и поддържа ефективни взаимоотношения с клиентите
• Идентифицира пазарните възможности, подготвя и изпълнява планове за подобряване на работата с клиентите, в съответствие с процесите и процедурите на компанията
• Договаря условия и изпълнява различни активности с клиентите
• Подготвя и реализира планирани визити по маршрути, с цел управление на представянето на продуктите на компанията в търговската мрежа (спазване на мърчандайзинг стандарти, зониране и др.)
• Адекватно се разпорежда с поверените му от компанията активи, при спазване на фирмената политика
Изисквания:
• Стремеж за постигане на високи резултати
• Екипен играч с клиенто-ориентиран подход в работата
• Високо ниво на комуникативни умения, умения за общуване и убеждаване
• Проактивeн, с умения за планиране и добри организационни способности
• Свидетелство за управление на МПС и готовност за активно пътуване
Предимства:
• Компютърна грамотност - MS Office (Word, Excel)
• 1 или повече години сходен професионален опит в утвърдена компания от бързооборотния сектор
• Владеене на английски език
• Опит в търговията с бързооборотни стоки

June 10th, 2022

Бургас

Търговия и Продажби