ZAGORKA, part of the HEINEKEN/ „Загорка“ АД logo

ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ в "ЗАГОРКА" АД (по заместване)

ПОРАСНИ В ДОБРА КОМПАНИЯ! Най-хубавото нещо на това да си млад са безкрайните възможности, които имаш пред себе си. Но това е и най-трудното. Какво да избереш? С какво да се занимаваш? Има толкова много неща, коитo ти харесват и с които се справяш добре... Първата крачка е да разбереш какво искаш. Животът дава това, което ти поискаш от него. Да говориш за съдба или късмет е просто оправдание – всичко зависи от теб. Искай много. Заложи на себе си! Има само една инвестиция, която винаги си струва и винаги се отплаща – инвестицията в самия теб. Направи я, като дадеш старт на кариерата си в българска компания на световно ниво. Започни своята кариера в ЗАГОРКА! Порасни в добра компания! Работи с най-добрите! Десетилетия наред ние в ЗАГОРКА защитаваме лидерството си, търсим начини да растем, да сме ефективни и винаги да сме една крачка напред в иновациите. Ние възприемаме най-добрите практики, черпейки опит от глобалното семейство на HEINEKEN, като едновременно запазваме нашата уникалност и вековна традиция. Когато си част от екипа на такава компания, ти се учиш от най-добрите. И ще се гордееш, че българите говорят за марките, за които работиш. Работи с вдъхновение!               Вдъхновението не се появява ей така – то се провокира и поддържа. Можеш да прекарваш часове наред с вперен в монитора поглед, броящ минутите до края на работния ден. А можеш и да приемеш предизвикателствата, които ние сме готови да ти дадем. Чрез тях ще имаш възможност да опознаеш себе си – да разбереш в какво си добър и какво обичаш да правиш. Работи с удоволствие! Дишай в приятелска атмосфера. Работната ни среда е динамична и изпълнена с енергия, защото, освен професионалисти, избрахме да бъдем и приятели, които всеки ден се учат как да бъдат по-успешни заедно. Работи много и успехът неминуемо ще дойде. Лесно ни е да го кажем, защото вече сме го направили.

ЗАГОРКА е основана преди 120 години. През 1994 г. компанията се присъедини към семейството на HEINEKEN - най-интернационалният пивовар в света с впечатляващо портфолио от над 250 световни, регионални, местни и специални марки бира и сайдер. Посветен на иновациите и дългосрочните инвестиции в марките, чрез своята стратегия за устойчиво развитие „Brewing a Better World“, HEINEKEN се стреми да добави стойност за всички свои партньори, консуматори и служители. В HEINEKEN работят 85 000 служители от 70 различни държави.

В България, ЗАГОРКА се ангажира да създава най-висококачествени продукти по устойчив и отговорен начин. Портфолиото на компанията предлага разнообразие от висококачествени продукти, които отговарят на вкуса на взискателния български потребител – Загорка, Heineken, Ариана, Birra Moretti, Amstel, Stolichno, Starobrno, сайдерът Крадецът на ябълки. Безалкохолните предложения за любителите на бира с 0.0% алкохол: Загорка 0.0%, Heineken 0.0 и Ариана Радлер 0.0%

Предлагаме Ви възможност да се присъедините към страхотния ни търговски екип на позиция

Търговски представител

Вашите отговорности:

  • Развитие на продажбите и осигуряване на максимална видимост и наличност на нашите марки в търговските обекти в поверената Ви зона;

  • Изпълнение на търговския план и заложените цели чрез активиране на пълния потенциал на всеки клиент по отношение на портфолио, съоръжения и промоции;

  • Увеличаване на обемите на пробажда чрез прилагане на мърчандайзинг стандарти, листване на нови продукти и активиране на кампании;

  • Изграждане на нови и надграждане на вече съществуващите отношения с бизнес партньорите на ЗАГОРКА;

  • Познаване на пазара и подаване на информация по отношение на маркетинг активности и продукти на конкуренти;

  • Споделяне на добри практики с екипа и прилагане на иновации в собствената зона.

Нашите изисквания:

  • Висше образование или в процес на обучение;

  • Предишен опит в продажбите, особено в HoReCa, се счита за предимство;

  • Търговски хъс, ангажираност и проактивност в работния процес;

  • Способност за изграждане на отношения и отлични комуникативни умения;

  • Екипен играч с фокус към постигането на резултати;

  • Валидна шофьорска книжка и готовност за пътуване;

  • Компютърна грамотност.

Нашето предложение:

  • Възможност за дългосрочна кариера в международна компания с утвърдени стандарти;

  • Достъп до обучение и развитие на Вашите умения за реализиране на пълния Ви потенциал;

  • Конкурентно възнаграждение, подкрепящо доброто представяне и постигането на целите;

  • Атрактивни социални придобивки, сред които ваучери за храна, допълнително здравно осигуряване, месечна селекция от бира и др.;

  • Работа с екип от ангажирани професионалисти в среда, поощряваща сътрудничеството и успеха.

АКО СТЕ ГОТОВИ

ДА ПРИЕМЕТЕ ТОВА ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО,

моля, изпратете Вашата автобиография

June 10th, 2022

Сливен

Търговия и Продажби