Търговски представител

Няма описание

Отговорности:
Търговският представител отговаря за разработване на клиентската мрежа, което включва:
- Познаване на продуктите на фирмата и пазара в регион Видин.
- Поддържане и развитие на търговската мрежа в региона.
- Води търговски преговори.
- Планиране на посещенията и седмичен график.
- Отговаря за изпълнението на поставените цели.
- Осъществяване на търговската и промоционалната политика на фирмата.
Изисквания:
- Висше/средно образование.
- Опит в областта на продажбите на бързооборотни стоки.
- Способност за самостоятелно организиране и планиране на работата.
- Свидетелство за управление на МПС.
Фирмата предлага:
- Работата е динамична, свързана с движение и много контакти.
- Отлично заплащане, обвързано с постигнатите резултати.
- Служебен автомобил .
- Служебен мобилен телефон.
- Трудов договор.
- Основна заплата и БОНУСНА схема върху постигнати резултати
Телефон за връзка: 0898 44 55 55

June 10th, 2022

Видин

Търговия и Продажби