ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ - ШОФЬОР

Няма описание

"Да Транс" ООД е компания работеща в областта на екологичните услугите с основна дейност транспортиране, съхранение и унищожаване на отпадъци. Фирмата работи с медицински, производствени и опасни отпадъци. Във връзка с развиващата се дейност, търсим да назначи Търговски представител - Шофьор.
ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Ежедневно посещава клиенти на фирмата по предварително изготвен график.
- Предоставя услугите предлагани от фирмата – събиране на контейнери с отпадъци, продажба на съдове за отпадъци, предлага административните услуги на фирмата, издава фактури и събира пари в брой.
- Поддържа и развива търговската мрежа на фирмата в поверения район.
- Работи със специализиран софтуер, фискален принтер и касов апарат.
- Работи със специализирана документация.
- След преминато обучение предоставя консултации на място на клиентите на фирмата.
- Управлява служебен лек автомобил.
ИЗИСКВАНИЯ:
- Добри комуникационни умения. Работа с клиенти от медицинската сфера – лични лекари, стоматолози и др.
- Добро познаване на пътната мрежа на гр. София и бърза ориентация.
- Организираност и дисциплина.
- Добри презентационни умения и желание за развитието им.
- Умение за работа в екип.
- Компютърна грамотност. Умения за работа с таблет, смартфон и софтуерни продукти.
- Валидна шофьорска книжка кат. „В“.
- Търговският опит дава предимство.
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Трудов договор на пълен работен ден от 9 ч до 18 ч., от понеделник до петък. Почивни дни – събота, неделя и официалните празници.
- Мотивиращо възнаграждение, обвързано с резултатите в работата и отчитащо личният Ви принос.
- Фирмено обучение.
- Отлични условия на труд.
- Работа в млад и амбициозен екип.
- Служебен телефон и таблет.
- Зачисляване на служебен лек автомобил.
Ще очакваме автобиографии от сериозни кандидати отговарящи на посочените от нас изисквания за длъжността.
За да кандидатствате за позицията, моля изпратете детайлна автобиография с актуална снимка.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.
Всички данни, представени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани само за целите на настоящия подбор.
За интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби