Търговски представител

"Винтехпром" АД е създаден през 1947 година и е сред най-авторитетните производители на вино и спиртни напитки в България. Високото качество на продуктите ни се дължи на съхранените във времето традиции във винарството и спиртни напитки, които са умело съчетани със съвременните технологии на винопроизводството. "Винтехпром" АД разполага с модерно оборудване, машини и съоръжения за приемане и качествена преработка на суровините, в резултат на това, и следвайки  високите потребителски изисквания и пазарни тенденции, портфолиото на компанията се разшири и разнообрази. То вече включва сортови вина, висококачествени ракии, водка, анасонови спиртни напитки и др. Такива продукти са: Шопска гроздова ракия, Пазарджишка гроздова ракия, водка Vodkoff, Имане мастика премиум, Билкова мастика, джин Zeppelin и др.Благодарение на новите технологии можем отговорно да заявим, че "Винтехпром" АД е едно от най-иновативните дружества в бранша, от производство, през дистрибуция и маркетинг. Така, до крайния потребител достигат продукти с гарантирано високо качество.

"Винтехпром" АД е създаден през 1947 година и е сред най-авторитетните производители на вино и спиртни напитки в България. Високото качество на продуктите ни се дължи на съхранените във времето традиции във винарството и спиртни напитки, които са умело съчетани със съвременните технологии на винопроизводството.
"Винтехпром" АД разполага с модерно оборудване, машини и съоръжения за приемане и качествена преработка на суровините, в резултат на това, и следвайки високите потребителски изисквания и пазарни тенденции, портфолиото на компанията се разшири и разнообрази. То вече включва сортови вина, висококачествени ракии, водка, анасонови спиртни напитки и др. Такива продукти са: Шопска гроздова ракия, Пазарджишка гроздова ракия, водка Vodkoff, Имане мастика премиум, Билкова мастика, джин Zeppelin и др.
Благодарение на новите технологии можем отговорно да заявим, че "Винтехпром" АД е едно от най-иновативните дружества в бранша, от производство, през дистрибуция и маркетинг. Така, до крайния потребител достигат продукти с гарантирано високо качество.
Във връзка с разрастването и развитие на предлаганите продукти на компанията и ефективното управление на процеса по производство, ТЪРСИМ личност, която притежава търговски хъс, амбиция и изграден фокус към постигане на резултати, за длъжност „Търговски представител“ за регион гр. Пловдив.
Нашето предложение:
• Възможност за дългосрочна кариера в Компания, която поддържа и развива висока социално отговорна политика на развитие в областите: общество, околна среда, човешки ресурс, образование.
• Развитие на Вашите умения за реализиране на пълния Ви потенциал.
• Конкурентно възнаграждение и бонусна система, подкрепящи доброто представяне и постигане на целите.
• Позитивна работна среда, поощряваща сътрудничество и успех в екип от професионалисти.
• Служебен автомобил.
• Постоянен трудов договор и социален пакет.
Вашите отговорности:
• Развитие на продажбите и осигуряване на максимална видимост и наличност на нашите марки в търговските обекти в гр. Пловдив.
• Подготвяне на оферти и договори, регламентиращи търговските отношения с клиентите на компанията.
• Силно застъпена мънчардайзинг функция за нови и надграждане на вече съществуващи отношения с бизнес партньорите.
• Стремеж за разширяване, задържане и оптимизиране на клиентската мрежа, като предлага продуктите и търговските условия, с които работи компанията.
• Осигурява периодични търговски посещения в обектите на поверения му/й район;
Изисквания за длъжността:
• Позитивно отношение и добри презентационни умения.
• Желание и готовност за работа с хора.
• Готовност за динамична и предизвикателна работа.
• Организираност, инициативност и лоялност.
• Компютърна грамотност.
• Чиста шофьорска книжка и възможност за интензивни пътувания.

При проявен интерес, моля кандидатствайте като изпратите актуална автобиография.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички данни, предоставени от вас, са стриктно защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

June 10th, 2022

Пловдив

Производство