Търговски представител

Няма описание

Мико 12 АД гр.София, официален представител в България на световно известна италианска фирма за производство на суровини за сладкарската и хлебарската промишленост, търси търговски представител за гр.София и района.
ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ
Изисквания:
- Подходящо образование;
- Предишен опит на търговска позиция;
- Компютърна грамотност - MS Office, интернет;
- Шофьорска книжка.
- Отлични умения за водене на преговори и презентации;
- Много добри умения за комуникация с клиенти;
Отговорности:
- Промотиране на продукти от поверената марка и разработване на каналите за разпространение;
- Водене на преговори и сключване на договори;
- Проучване на пазара на конкурентни продукти;
- Създаване и управление на база данни на фирмите клиенти и потенциални клиенти и координиране на контактите им с компанията дистрибутор.
Компанията предлага:
- Възможност за професионално развитие;
- Много добри условия на работа;
- Служебен автомобил; служебен телефон и др.социални придобивки;
- Основно възнаграждение плюс процент, обвързан с постигнатите резултати;
Моля, изпращайте актуална автобиография и мотивационно писмо. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби