ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ

Няма описание

Фирма „Тракия Комерс 2016“ ЕООД е бързо и успешно развиваща се компания за дистрибуция на кроасани, напитки, битова химия, зехтин, маслини, захарни и шоколадови изделия. За попълване на търговския екип в район Бургас търсим отговорен професионалист за позицията
Основни задължения:
- Осъществява дистрибуцията на предлаганите от фирмата продукти и отговаря за продажбите в съответния район;
- Координира целия процес на обслужване на клиентите;
- Поддържа ежедневен контакт с клиентите;
- Отразява заявките на клиентите посредством фирмен мобилен софтуер;
- Извършва преки продажби и се грижи за поддържане на оптимален асортимент на предлаганите от фирмата стоки;
- Ежедневно презентира всички активности и нови продукти в асортимента на фирмата;
- Търси нови клиенти;
- Следи за редовното плащане на отложените задълженията от страна на клиентите ;
- Събира и предоставя на прекия си ръководител информация за развитието на пазара;
- В рамките на пълномощията му решава възникналите въпроси при работата с клиентите;
- Дава предложения за промени в условията на работа с клиентите;
- Изготвя кратки отчети за дейността си;
- Поддържа изрядна документация при отчитане;
- Участва в провежданите семинари за фирмено обучение и всички прояви на фирмата;
Изисквания към кандидатите:
- Минимум една година опит на подобна позиция;
- Шофьорска книжка и възможност за ежедневно пътуване;
- Организираност, инициативност, настойчивост и отговорност;
- Отлични комуникативни умения;
- Позитивна нагласа за работа;
- Висше образование ще се счита за предимство;
- Компютърни умения/ Word, Excel, Internet/ се считат за предимство.
Фирмата осигурява:
- Постоянно и етапно фирмено обучение;
- Възможност за професионално развитие;
- Фирмен телефон и служебен автомобил;
- Петдневна работна седмица и 20 дни платен годишен отпуск;
- Заплащане обвързано с месечните цели;
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете
автобиография, мотивационно писмо и актуална снимка.
Неокомплектовани документи няма да бъдат разглеждани.
Контакт ще бъде установен само с одобрените по документи кандидати.

June 10th, 2022

Бургас

Търговия и Продажби