ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ

Фирма "Ремотерм" ЕООД е основана през 1999г. Компанията е официален представител на Castolin+Eutectic за България. Основните ни акценти са ремонтно–възстановителни дейности чрез заваряване, наваряване, механична обработка и всички необходими допълнителни операции за получаване на готово изделие от клиента. Помагаме на нашите клиенти да предпазят и удължат живота на техните машини и съоръжения, като създаваме решения, за да се спестят средства за техните нужди.

Във връзка с разширяване на екипа си фирма "РЕМОТЕРМ "ЕООД, като официален представител на фирма "Castolin+Eutectic" – Международен Институт по заваряване – световен лидер в продуктите и технологиите по ремонтно заваряване търси да назначи нов колега на позиция - ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ - със заваръчни консумативи и технологии.
Изисквания:
- Висше или средно образование с базови технически познания;
- Отлични комуникативни и организационни умения;
- Опит в продажбите е предимство;
- Опит в работа със заваръчна техника е предимство;
- Шофьорска книжка кат. В
- Възможност за пътуване в командировки в страната;
- Компютърна грамотност.
- Способност за работа в екип;
Отговорности:
- Работата ще изисква разширяване на търговската мрежа в София и в страната;
- Водене на преговори с потенциални клиенти и набиране на нови.
Ние предлагаме:
- Трудов договор;
- Работа в млад търговски колектив;
- Мотивиращо заплащане и развитие;
- Възможност за лична професионална изява;
- Дългосрочно и перспективно сътрудничество;
- Служебен телефон;
- Използване на служебен автомобил.
Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография със снимка.
Ще се свържем с всички кандидати одобрени по документи.
*Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм