Търговски представител

Създадена през 1992 г. Елтрак България ЕООД е един от първите частни вносители на строителна и минна техника за страната. Компанията е дилър на технологичния лидер Caterpillar за строителна и минна механизация, дизелови и газови двигатели, генератори и кари, признати в целия свят като най-производителни и надеждни. Търсим мотивирана личност, която да се присъедини към нашия екип на длъжността:
Основните отговорности на позицията ще бъдат:
- Анализиране на пазара в поверения му регион;
- Привличане на нови клиенти и обслужване на съществуващите;
- Посещение на място при клиенти в определен регион по предварително съставен график;
- Поддържане на постоянен контакт с клиентите на фирмата;
- Намиране на най-подходящите решения за клиентите;
- Поддържане и актуализация на клиентска база данни
Основните ни изисквания към успешния кандидат са:
∙ Висше техническо или икономическо образование;
∙ Опит на търговска позиция минимум 2 год.;
∙ Високо ниво на езикова грамотност;
∙ Добър английски език;
∙ Отлични комуникационни и презентационни умения;
∙ Креативност, инициативност, новаторско мислене;
∙ Шофьорска книжка и възможност за чести пътувания
Фирмата предлага:
∙ Отлични условия за работа
∙ Възможности за развитие и обучение
∙ Служебен автомобил
∙ Лаптоп
∙ Служебен телефон
∙ Допълнително здравно застраховане
∙ Бонусна система в зависимост от резултатите
Ако се интересувате от нашето предложение и отговаряте на изискванията - изпратете ни подробна автобиография.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.
За интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби