Търговски представител, хранителни стоки

Няма описание

Клас Фуд ЕООД оперира в областта на търговията и дистрибуция на едро с хранителни продукти. Компанията представлява фирми от България, Гърция, Турция, Полша, Литва, Германия, Испания и др. Стоките, с които търгуваме, са предназначени както за крайния потребител, така и за ХоРеКа клиенти.
За нашия складов и логистичен център гр.Разлог търсим да назначим
Основни задължения:
• Управлява и извършва продажбите в региона чрез изграждане на дългосрочни партньорски взаимоотношения с клиентите
• Активно предлага и презентира изделията и търговските условия с оглед изпълнение на поставените от компанията цели, свързани с увеличаване обема на продажбите и оптимизиране на дейността;
• Активно участва в изготвянето на заявките, осъществява контрол при експедиция
• Прави проучване на потенциални клиенти и участва в рекламирането на продуктите, които фирмата продава;
• Следи състоянието и тенденциите на пазарите и цените на аналогичните стоки и услуги;
• Осъществява мърчандайзинг и свеж сервиз на определени продукти.
Изисквания:
• Висшe или средно образованиe,
• Компютърна грамотност - MS Office; програми за складово стопанство,
• Мин. 3 години опит в търговията с бързооборотни стоки, от които мин. 2 години опит на подобна позиция,
• Комуникативност и умение за работа в екип,
• Шофьорска книжка кат В
Ние предлагаме:
• Предизвикателна и динамична работа в екип;
• Възможност за професионално развитие;
• Атрактивно възнаграждение на базата на опита, личните качества на кандидата и постигнатите резултати.
Ако проявявате интерес към предлаганата от нас позиция, моля обадете се на +359 885 023211

June 10th, 2022

Разлог

Търговия и Продажби