Търговски представител

Хранителна борса Александър ЕООД е дистрибутор в сферата на бързооборотни стоки (официален дистрибутор на марките: Меггле,Сами М, Президент, Елена, Жоси, Крина, Кръстев, Бондюел и др).
Във връзка с разширяване на търговската ни дейност в гр. Варна, търсим да назначим мотивиран и амбициран кандидат, който да се присъедини към екипа ни на позицията:
Изисквания:
• добри комуникативни и презентационни умения;
• опит в директни и индиректни продажби;
• отлични компютърни умения- MS Office
• шофьорска книжка категория В - активен шофьор;
• мотивация за постигане на резултати
Отговорности:
• осъществява ежедневни контакти със съществуващи и потенциални клиенти на компанията
• разширява клиентската мрежа и работи за поддържането на добри партньорски взаимоотношения
• изпълнява набелязаните цели за обеми, присъствие и позициониране в търговските обекти;
Предлагаме:
• постоянен трудов договор на пълен работен ден ;
• професионално развитие
• висока твърда заплата + бонуси
• вътрешно-фирмено и продуктово обучение;
Условия за кандидатстване:
Изпрати актуална автобиография със снимка и телефон за връзка. Конфиденциалността е гарантирана. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени за интервю.

June 10th, 2022

Варна

Търговия и Продажби