Търговски представител Ex Van

Няма описание

Ние сме динамично развиваща се компания, предлагаща висококачествени продукти, достъпни и предпочитани от българските потребители. Във връзка с разширяването на дейността ни, сме амбицирани да изградим и развием успешен търговски екип. За целта, търсим да назначим Търговски представител – разносна търговия за район София.

Изисквания към кандидатите:
- Етична, амбициозна и организирана личност, притежаваща отлични комуникативни умения;
- Умения за изграждане на търговски партньорски взаимоотношения;
- Динамична и проактивна личност с желание за работа;
- Организираност, последователност, стремеж към резултати;

Задължения и отговорности:

- Поддържа и развива търговската мрежа на фирмата в поверения район;
- Следи за ефективното използване на машините и съоръженията, предоставени на клиентите за ползване;
- Подписва договори, следи и подпомага тяхното изпълнение;
- Посещава търговски обекти на място, взема заявки и доставя стока;
- Следи за развитието на търговския потенциал на съществуващите клиенти в дадения регион;
- Присъединява нови обекти към наличните бази;
- Постига заложените търговски цели;

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
-Твърда работна заплата обвързана с трудов договор;
-Месечни бонуси обвързани с продажбите и увеличаването на клиентската мрежа;
-Нормирано работно време. Фирмено обучение;
-Служебен автомобил ползващ се и в извън работно време;
- Представителство на търговска марка с доказан потенциал за развитие;
- Динамична и предизвикателна работа, в която всеки може без ограничения да използва своите амбиция, находчивост и инициативност;
- Обучение и подпомагане в професионалното развитие от високо качество;
- Възможност за кариерно израстване;

ПРОФЕСИОНАЛНИ УМЕНИЯ
-Минимум средно образование /може и студенти/
-Правоспособност за управление на МПС.
-Комуникативност, лоялност и мотивация за постигане на целите
-Активно поведение на пазара.
Не е задължително наличие на опит.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби