Търговски представител

Няма описание

Фирма производител на топлотехнически изделия търси да назначи Търговски представител.

ИЗИСКВАНИЯ :
- Добри организационни и комуникативни умения;
- Отлична компютърна грамотност;
- Умение за водене на преговори;
- Свидетелство за управление на МПС кат.В;
- Опит в продажбите е задължителен
- Умения за работа в екип;
ОТГОВОРНОСТИ:
- Привлича потенциални клиенти в страната
- Интензивно работи по разширяването на клиентската мрежа в страната
- Води преговори с нови и съществуващи клиенти и договаря търговски условия;
- Предоставяне на актуална маркетингова информация.
- Отговорности при изпълнение на общите търговски цели на фирмата.
КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
- Възнаграждение обвързано с резултатите;
- Фирмено обучение;
- Стимулираща работна среда.
Ако сте заинтересовани от нашето предложение, моля изпратете Вашата автобиография с актуална снимка.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Шумен

Производство