ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ

Няма описание

Ние сме семейна фирма " ИНТЕР Д" ООД и сме се специализирали в производството на млечни и месни продукти."НАШЕНСКО" е нашата запазена марка. И двете ни производствени бази се намират на територията на китното село Козарско (общ. Брацигово) в подножието на Родопа планина. Всички наши продукти се отличават с изключителен вкус, високо качество и конкурентна цена.
Поради увеличаващия интерес към продуктите с нашата марка и нарастването на клиентската мрежа, фирмата ни търси да назначи ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ.
ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:
• Следи и отговаря за продажбените планове;
• Поддържа контакт с търговските обекти по места;
• Следи дистрибуцията на фирмените продукти в обектите;
• Отговаря за доброто представяне на продуктите в търговските обекти в даден район;
• Консултира клиентите по отношение на предстоящи рекламни кампании, промоции и дегустации;
• Консултира клиентите по отношение на заявяването на стока, като се вземат предвид всички сезонно изразени прояви на търсенето;
ИЗИСКВАНИЯ:
- Умения за изграждане на търговски партньорски взаимоотношения;
- Организираност, аналитичност, последователност, стремеж към резултати, умения за работа с динамична среда
- Изявен търговски усет, мислене и умения
- Добри компютърни умения
ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:
- Постоянен трудов договор
- Целогодишна интензивна работа
- Възможност за обучение и развитие;
- Добри условия на работа;
- Възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати;

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери