ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ

Няма описание

Бързо развиваща се компания занимаваща се с внос и дистрибуция на дървен материал, лапмерии, хидроизолации и елементи за строителството търси да назначи ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ за южна България.
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
- Търговски и комуникативни умения;
- Организираност, способност за работа в екип;
- Инициативност;
- Завършено минимум средно образование;
- Компютърна грамотност;
- Валидно свидетелство за управление на МПС категория „В“
ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Отговаря за активното търсене и привличане на нови клиенти, както и за промотирането на широка гама от продукти;
- Поддържа търговски взаимоотношения с потенциални и съществуващи клиенти;
- Консултира клиентите, анализира техните потребност и предлага оптимални решения;
- Изготвяне на оферти;
- Сключване на сделки с нови и текущи клиенти на компанията;
- Изготвя анализи и отчети на дейността си.
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Трудов договор.
- Служебен автомобил.
- Заплащане, обвързано с постигнатите резултати (заплата + бонус).
- Работа в приятна и динамична атмосфера.
- Петдневна работна седмица.
Ако отговаряте на изискванията и проявявате интерес към посочената позиция, моля изпратете автобиография и актуална снимка.Всички документи на кандидатите са защитени от ЗЗЛД и се разглеждат при строга конфиденциалност.Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

June 10th, 2022

Пловдив

Търговия и Продажби