ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ

Просол ООД е динамично развиваща се компания, създадена от професионалисти в бранша. Дългогодишната ни работа ни наложи като търсен и коректен партньор. Нашето име е символ на безкомпромисно качество и бързина на обслужване. Ние притежаваме новаторски нюх, можем да ви предложим множество идеи и решения за вашите персонални нужди.  Опита ни до момента изгради индивидуален стил на работа, като ние не спираме да се развиваме и да трупаме опит в различни направления. Ние искаме, Вие нашите клиенти да получите най- доброто! Нарастващото доверие на клиентите е най-доброто доказателство за професионализма ни при изпълнението на предлаганите от нас услуги. Фирмата не просто гради своята репутация, тя осигурява Вашата! Стратегията ни за развитие е свързана със стремежът ни към заемане на лидерска позиция в България в предлагането на качествени строителни машини и инструменти. Ние желаем да затвърдим отношенията си със своите клиенти, поддържайки дългосрочно партньорство с тях. Ние искаме нашия екип да не спира развитието си, да работи с желание и мотивация за постигане на високи резултати.

ПРОСОЛ ООД – компания в търговията с едра и дребна строителна техника и механзация, индустриално оборудване, електроинструменти и консумативи,
във връзка с разширяване на дейността си търси да назначи:
Търговски представител за гр. Варна
Изисквания:
Умение за работа в екип;
Много добра комуникативност;
Инициативност;
Креативно мислене;
Желание за ежедневни пътувания извън офиса и активност за осъществяване на срещи с клиенти;
Мотивираност за работа в динамична среда;
Възможност за вземане на адекватни и бързи решения;
Шофьорска книжка, кат. Б;
Добра компютърна грамотност (MS Office);
Висше образование (Икономика, Търговия - предимство);
Владеене на английски на работно ниво – предимство.
Отговорности:
Oсъществяване на директни контакти с настоящи и потенциални контрагенти на фирмата;
Качествено обслужване и активни продажби в района;
Умения за изграждане на търговски партньорски взаимоотношения;
Осигуряване на пълна техническа подкрепа и информация относно предлаганите продукти;
Привличане на нови клиенти.
Предлагаме:
-Възможности за реализация в динамично развиваща се млада компания;
-Мотивиращо възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати;
-Постоянство и коректност в трудовите отношения;
-Служебен лаптоп и мобилен телефон;
-Постоянен трудов договор след изтичане на изпитателния;
-Възможност за осигуряване на служебен автомобил след изтичане на изпитателния срок.
Документи за кандидатстване:
- CV и мотивационно писмо
- Актуална снимка.

June 10th, 2022

Варна

Административни, Офис и Бизнес дейности