Търговски консултант в магазин за мобилни телефони и аксесоари

Няма описание

Във връзка с разширяването на дейността ни, търсим да назначим мотивирани служители на позицията Търговски консултант в магазин за мобилни телефони и аксесоари в град Варна.
Ние ще Ви предложим:
- От 1400 лв. месечно възнаграждение;
- Бонус от първи месец от назначаването;
- Много добри условия на труд;
- Коректност, дългосрочна заетост и работа на трудов договор;
- Възможност да работите на пазара за мобилни технологии и аксесоари и нови технологии;
- Бърза, динамична и предизвикателна работна среда;
- Работа в екип от високо мотивирани специалисти;
- Възможност за обучения съобразно личните и професионални нужди;
- Възможност за развитие.
Изисквания:
- Отлични комуникативни и презентационни умения;
- Завършено висше образование;
- Високо ниво на самодисциплина и организираност;
- Практически опит в сферата на продажбите;
- Отлични компютърни умения – Windows, MS Office.
Отговорности:
- Осъществяване на продажби на мобилни телефони и аксесоари в магазин Skyfon;
- Предлагане на висококачествено обслужване на клиентите на фирмата;
- Обработване на плащания, работа с касов апарат и документация при продажбите.
Моля, натиснете бутон „Кандидатствай”, за да изпратите автобиография и актуална снимка за позицията.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Уведомяваме Ви, че данните, които предоставяте са защитени по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Варна

Търговия и Продажби