Търговски консултант в магазин за авточасти

Няма описание

АУТО ПРО БЪЛГАРИЯ ООД е амбициозна компания, развиваща дейност в сферата на търговията с резервни части, масла и консумативи за леки и лекотоварни автомобили и тежка техника.
За своя търговски обект в град Бургас, Ауто Про България ООД търси опитен ТЪРГОВСКИ КОНСУЛТАНТ.
НЕОБХОДИМИ УМЕНИЯ
- Задълбочени познания по устройство на автомобила;
- Умения за работа със складови програми;
- Умения за работа с клиенти.
ЛИЧНОСТНИ КАЧЕСТВА
- Самодисциплина и организираност;
- Умения за работа в екип;
- Отлични комуникативни умения.
ИЗИСКВАНИЯ
- Свиделство за управление на МПС кат.В;
- Опит в директните продажби и работа с клиенти. Документите на кандидатите със стаж в сектора ще бъдат с предимство;
- Кандидатите с познания по английски език ще бъдат с предимство.
ОСНОВНИ СЛУЖЕБНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ
- Работа със специализирани електронни каталози и интернет;
- Вписване/изписване на стоки през складова програма;
- Работа с касов апарат и документи в офиса;
- Приемане на поръчки и заявки от клиенти.
Предлагаме Ви позиция в наложена на пазара компания и мотивиращо възнаграждение.
Желателно е към Вашата автобиография да приложите и актуална снимка. Подбраните по документи кандидати ще бъдат поканени на събеседване.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери