ТЪРГОВСКИ АСИСТЕНТ С РУМЪНСКИ ЕЗИК

Фирма ИНТЕР КЕРАМИК се занимава с внос и търговия на едро на обзавеждане за баня, смесители и аксесоари. Офисът се намира на бул. Ботевградско шосе 286 . Компанията търси да назначи ТЪРГОВСКИ АСИСТЕНТ С РУМЪНСКИ ЕЗИК.
Основни задължения:
- осъществява и подпомага комуникацията с клиенти по телефона и на място;
- подпомага административно, организационно и търговски дейността във външнотърговски отдел на Интер Керамик
- координира и поддържа фирмена кореспонденция /писма, факсове, e-mail/;
- извършва други административни и търговски дейности;
Изисквания:
- владеене на румънски език – писмено и говоримо
- висше образование
- с висока обща и професионална култура
- много добри компютърни умения
- отлични умения за работа с офис техника;
- много добре развити комуникативни и социални умения
Ние предлагаме:
- Отлично възнаграждение;
- Дългосрочно сътрудничество;
- Отлични възможности за професионална и лична изява;
Ако имате потенциала да поемете отговорностите на позицията, моля изпратете автобиография и снимка.Всички документи ще бъдат разгледани при стриктна конфиденциалност и спазване на ЗЗЛД. Контакт ще бъде осъществен само с одобрените по документи кандидати.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности