ТЪРГОВЕЦ ВЪНШНИ ПАЗАРИ

Хийт Енеджи ЕООД – водеща компания в сферата на производството и търговията с биомаса, търси да присъедини към екипа си специалист за позицията:
Основни задължения и отговорности:
- Търсене на нови доставчици за компанията извън страната;
- Поддържане на добри търговски взаимоотношения с потенциални и съществуващи доставчици;
- Анализ на бизнес нуждите на компанията и предложения на нови решения;
- Отговаря за условията по сключваните договори и изпълнението им;
- Контролира логистичното обезпечаване на доставките.
Компанията предлага:
- Добро възнаграждение;
- Стандартно работно време;
- Възможност за професионално и личностно развитие;
- Динамична работа в просперираща компания;
- Непрекъсната възможност за обучение и придобиване на нови знания и умения.
Изисквания за заемане на длъжността:
- Образование: Висше – икономическо
- Отлично ниво на английски език;
- Владеенето на втори чужд език ще се счита за предимство;
- Предишен опит на подобна позиция – мин. 2 години;
- Умения за комуникация и желание за развитие.
Месторабота: гр. София
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас и смятате, че отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете автобиография на английски език и актуална снимка.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности