Търговец с английски език

Няма описание

Булминт Рекрутмънт е компания, специализирана в сферата на човешките ресурси и услугите по подбор и администриране на персонал.

Компанията е част от холдинга на Булминт Уан, един от най-бързо развиващите се доставчици на продукти в сферата на монетосеченето и лидер в производството на инвестиционни продукти и колекционерски изделия.

За наш партньор, чиято дейност е дистрибуция и продажба на висококачествени мебели, в момента търсим:

Търговски специалист

Основни отговорности:

  • Води коресподенция с чуждестранни фирми и клиенти на английски език;

  • Приема и обработва заявки за покупки и продажби и отговаря за съпътстващата ги документация;

  • Следи извършването на плащания и обработва фактури в сътрудничество със счетоводния отдел;

  • Планира и организира доставки, оформя и проверява свързаната с тях документация – товарителници за транспорт, ЧМР и др.;

  • Следи за процеса на доставка – срок, качество и коректност при изпълнение на заявките.

Компанията предлага:

  • Трудов договор и пълни осигуровки;

  • Отлично възнаграждение - твърдо 1300-1500лв нето + процент от оборота на компанията;

  • Въвеждащо обучение;

  • Хибриден режим на работа;

  • Петдневна работна седмица (понеделник-петък);

  • Работа в екип от професионалисти;

  • Коректност и спазване на договорните условия.

Изисквания за заемане на длъжността:

  • Висше техническо или икономическо образование;

  • Отлично владеене на английски език;

  • Опит на същата или подобна позиция;

  • Добра компютърна грамотност и умение за работа с MS Office (по-специално Excel);

  • Владеене на руски език е предимство;

  • Умения за установяване и поддържане на добри бизнес отношения с доставчици и клиенти;

  • Отличен търговски нюх с умения за индивидуален подход към всеки клиент;

  • Комуникативна и динамична личност с отлични организационни умения и последователност.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Булминт Рекрутмънт притежава лиценз от Агенция по заетостта № 2889/04.10.2019.

June 10th, 2022

Пловдив

Търговия и Продажби