ТЪРГОВЕЦ ПРОДАЖБИ ПО ТЕЛЕФОНА

„ВАСИ България” ЕООД е дъщерна компания на световноизвестния немски концерн ВЮРТ. ВАСИ България е прeдставител на Wagener & Simon WASI GmbH & Co. KG, чиято 40 годишна история ù отрежда водещо място сред световните доставчици на висококачествени скрепителни елементи от неръждаема стомана. Продуктовата гама на WASI гама включва повече от 24 000 позиции.

Васи България е прeдставител на един от световните доставчици на висококачествени скрепителни елементи.
Във връзка с разширяването на дейността ни, търсим мотивирани и отговорни кандидати, които имат желание да заемат длъжността ТЪРГОВЕЦ ПРОДАЖБИ ПО ТЕЛЕФОНА.
Ако сте:
• Комуникативна личност, която обича да работи с хора;
• Убедителен в преговорите;
• Позитивен и енергичен.
То тази позиция е точно за Вас!
ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:
• Осъществява контакт с клиенти и извършва продажби чрез изходящи телефонни обаждания;
• Обслужва нови и реактивира съществуващи клиенти;
• Извършва маркетингово проучване на потенциални клиенти в Интернет, социални медии, реклами и т. н.;
• Съхранява и уточнява информация за дейността на потенциалните клиенти;
• Работи със софтуерна платформа за телефонна търговия;
• Води бележки и съхранява информация от проведените разговори;
• Изготвя и изпраща оферти и презентации по имейл;
• Консултира клиентите по телефона за технически въпроси;
• При необходимост се среща лично с клиента;
• Проучва удовлетворенността на клиентите;
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
• Предишен опит в телефонната търговия е задължителен;
• Отлична дикция и речева култура;
• Силно развити комуникативни умения;
• Английски език на работно ниво;
• добри технически познания;
• Мотивация, упоритост, позитивна нагласа, готовност за нови предизвикателства;
• Работа с MS Excel – работно ниво, Internet и електронна поща.
НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Възможности за работа и професионално развитие в престижна компания;
• Заплата 1800 лв. бруто + бонусна схема при постигнати резултати;
• Работно време от 08:00 до 17:00 ч. с 1 час обедна почивка;
• Осигуряване върху цялата работна заплата;
• Трудов договор.
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете Вашите CV и актуална снимка на посочения е-mail адрес.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби