ТЪРГОВЕЦ НОВИ АВТОМОБИЛИ

Няма описание

Ние сме ТМ Ауто ЕООД, официалният дилър на TOYOTA и LEXUS, част от групата INCHCAPE, най-големият международен дистрибутор на световни автомобилни брандове.
За наш търговско-сервизен комплекс в София - ТМ Ауто търсим да назначим:
ТЪРГОВЕЦ НОВИ АВТОМОБИЛИ:
Основни отговорности на Търговеца:
• Представя, промотира и продава продуктите и услугите на компанията
• Осъществява и поддържа активни контакти с клиенти, настоящи, нови и потенциални
• Обслужва клиентите, като подготвя оферти, проследява и подържа последваща комуникация, осигурява правилно оформяне на документите, съпътстващи продажбата и организира процеса на предаване на автомобилите на клиентите
Изисквания:
• Отлични търговски умения и подход в обслужването на клиенти
• Отлични организационни, комуникационни и презентационни умения
• Желание за работа с клиенти и силен фокус върху тях
• Умение за работа в екип
• Висше образование
• Много добра компютърна грамотност (MS Excel, Word)
• Английски език на работно ниво
• Шофьорска книжка
• Предишен опит в продажбите на автомобили е предимство
Ние предлагаме:
• Възможност за работа в компания с международно присъствие в динамичен и позитивен екип
• Въвеждащо обучение и последваща подкрепа
• Привлекателно възнаграждение, състоящо се от постоянна и променлива част, зависеща от индивидуалния принос, социални придобивки
Ако ролята на Търговец на нови автомобили представлява интерес за Вас, имате необходимия опит и смятате, че сте подходящ кандидат, моля да изпратите автобиография и актуална снимка до 15 август 2022 г., като посочите референтния номер на позицията, за която кандидатствате.
Данните, които предоставяте са лични данни и попадат под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности