Търговец на земеделска техника

ЗЛАТЕКС ООД е компания, създадена през 1991 г., за да задоволява потребностите на българските селскостопански производители от машини, резервни части, консумативи, сервиз и услуги. През годините компанията натрупа безценен опит в осигуряването на най-новите технологии в съвременното земеделие, достигна отлично качество на обслужване и предлага високотехнологични машини. През всички тези години ЗЛАТЕКС ООД си извоюва мястото на един от водещите доставчици на селскостопански машини, специализирана земеделска техника, инвентар, резервни части и технологии. В последните години на силно конкурентно продуктово предлагане компанията непрекъснато разширява своята номенклатура от продукти, с цел да се оптимизира и предлага един целеви и икономически изгоден пакет за ефективно земеделие от световно известни производители и марки на селскостопанска техника. ЗЛАТЕКС ООД в качеството си на официален вносител представлява на българския пазар водещите световни фирми в бранша.

ЗЛАТЕКС ООД – лидер в сферата на продажбата на земеделски машини.
От 1991 г. задоволяваме потребностите на българските селскостопански производители от високо технологични машини, специализирана земеделска техника, инвентар, резервни части и консумативи, сервиз, услуги и технологии.
С цел утвърждаване и разширяване на пазарния дял на представляваните марки, търсим: Търговец на земеделска техника
Ако в момента работите на такава позиция и сте специалист с опит и умения в продажбите, ще се радваме да станете част от нашия екип, като Ви предлагаме конкурентно заплащане
Изисквания:
- Висше икономическо/техническо образование
- Умения за водене на търговки преговори
- Комуникативност
- Опит в продажбата на едрогабаритна техника – минимум 2 години
- Умения за работа в екип и самостоятелно
- Аналитично и комбинативно мислене
- Отлично познаване на земеделската техника и инвентар
- Компютърна грамотност
- Отговорно отношение към работата и поетите ангажименти
- Представителна визия
- Владеене на немски и/или английски език (предимство)
- Готовност за периодични обучения
- Шофьорска книжка
Отговорности:
- Осъществяване на контакти с настоящи и потенциални клиенти на фирмата с цел продажби
- Проучване на пазара – клиенти, тенденции, конкурентни продукти
- Водене на преговори и презентации;
- Консултиране на клиенти;
- Изготвяне на оферти;
- Сключване на договори;
- Изготвяне на ежедневни и ежемесечни отчети;
- Участия в изложения и презентации
Компанията предлага:
- Работа в утвърдила се на пазара компания
- Мотивиращо заплащане
- Работа с техника на водещи немски марки
- Фирмени обучения

June 10th, 2022

Шумен

Ремонтни и Монтажни дейности