Търговец на индустриални продукти /област Електричество/

SYNECTICA е водеща консултантска компания за управление на човешки ресурси.От създаването на компанията през 1991г., ние осигуряваме цялостни решения по подбора, мотивирането и развитието на персонала на производствени и търговски компании в България. Нашят подход е изцяло ориентиран към потребностите на клиента и се основава върху приложението на съвременни психологически методи в управлението на човешките ресурси. Ние се стремим да съдействаме на хората и организациите да постигат своите цели . Ние вярваме, че високите професионални стандарти, личната ангажираност и етична бизнес практика са в основата на успеха.

Нашият клиент е утвърдена на българския пазар от над 20г. чуждестранна компания в областта на вноса и продажбите на арматура, тръби, материали и елементи за отопление, ВиК и климатизация, с отлично развита система на продажби, складови бази и логистика в страната. Във връзка с разрастване на дейността си и разширяване на продуктовото портфолио, компанията търси нов член за търговския си отдел.

ОТГОВОРНОСТИ

• Разширява дела продажби на компанията за електро продуктите, за които отговаря, чрез създаване и поддържане на дългосрочни контакти с клиенти /В2В – партньори, проектанти, дистрибутори/
• Анализира състоянието на пазара и  проучва конкуренцията в областта
• Консултира клиентите в избора им на продуктите, изготвя оферти
• Води и съхранява информация в профили на клиента в съответствие с политиката на компанията
• Следи за сроковете на разплащане с клиентите
• Периодично изготвя отчети за дейността си

ИЗИСКВАНИЯ

• Висше техническо образование, сериозно предимство е завршено средно или висше образование в областта на "Електроинженерство";
• Опит на подобна позиция в директни продажби - мин. 1-2години; Предимство е опит с технически продукти и системи
• Отлична компютърна грамотност - MS Office пакет;
• Владеене на английски език е предимство

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

Възможност за професионална реализация и развитие в стабилна, утвърдена компания в екип от професионалисти. Компанията предлага конкурентно възнаграждение, допълнителни бонуси в съответствие с резултатите и отлични условия на работа.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете ни вашата автобиография. Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, в съответствие с изискванията на ЗЗЛД.

С всички кандидати, одобрени по документи ще бъде проведено интервю.

СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ е консултантска компания за подбор на персонал - лиценз № 2221 от 16.03.2017г.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби