Търговец

Няма описание

Алтерм ООД е производител на алуминиеви лири за баня, разширителни съдове за отворени системи за парно/водно отопление, стелажи и други метални изделия.
Основни задължения:
1. Извършва посещения по маршрут в определен район на територията на страната
2. Изпълнява заявки като подготвя стоката за експедиция и участва в товаро-разтоварителната дейност
3. Носи отговорност за повереното МПС и стоката, която превозва
Нашите изисквания:
1. Завършено средно икономическо образование
2. Свидетелство за управление на МПС, категория "В"
3. Компютърна грамотност - заявките от клиенти се получават по електронен път
4. Умения за работа в екип
5. Висока професионална етика
6. Организираност, отговорно и навременно изпълнение на задачите
7. Минимум 2 години опит на същата позиция
Нашето предложение:
1. Въвеждащо обучение
2. Постоянен трудов договор
3. Много добри условия на труд
4. Пет дневна работна седмица
Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Конфиденциалността е гарантирана по Закона за защита на личните данни.

June 10th, 2022

Шумен

Производство