Търговец-екс ван продажби ХОРЕКА

Биг Суит ЕООД е специализирана изцяло и единствено във внос и дистрибуция на висококачествени замразени храни. Основен акцент в продуктовата гама на фирмата са замразените десерти премиум сладолед и сладоледени десерти. Наши партньори са водещи европейски производители от Белгия, Холандия и Германия. Фирмата е със седалище в гр. Пловдив и летен офис в Слънчев Бряг. Продуктите ни се продават в цялата страна. Основни клиенти на фирмата са заведенията за обществено хранене. Извършваме доставки до обектите на клиентите ни със специализиран хладилен транспорт.

Биг Суит ЕООД е специализирана изцяло и единствено във внос и дистрибуция на висококачествени замразени храни. Основен акцент в продуктовата гама на фирмата са замразените десерти. Наши партньори са водещи европейски производители от Белгия, Холандия, Германия и Италия.
Във връзка с разширяване на дейността на фирмата в Бургас и южното черноморие и предстоящия летен сезон търсим да назначим търговски агент с доказани търговски умения.
Описание на длъжността:
Работа със съществуващите към момента клиенти.
Презентиране на продуктите, организиране на дегустации.
Доставка на продукти до обектите на клиентите в гр. Бургас и региона. Доставките се извършват със специализиран хладилен транспорт – микробус, категория Б.
Позицията е отворена за кандидати със завършено средно/висше образование, с познания и опит в областта на търговията.
Отговорности:
Поддържа контакт по предварителна схема с търговските обекти по места.
Следи дистрибуцията на фирмените продукти в обектите.
Осъществява директни продажби към търговските обекти.
Поддържа постоянен контакт с клиента, уточнява информация и детайли по дейността.
Следи за сроковете на разплащане с клиентите и ги предизвестява за настъпването на падежа. Организира бизнеса в поверения му регион, развива го, и съответно печели в зависимост от резултата.
Изисквания:
- търговски умения
- комуникативност
- умение за работа в екип
- амбиция и желание за работа в сферата на продажбите.
- опит в директните продажби /заведения за обществено хранене/
- свидетелство за управление на МПС кат."В" е задължително.
По-долу изброените умения и познания ще се считат за предимство:
Опит на търговска позиция /доставки към HORECA/ Хотели, ресторанти и кетеринг допълнително и Търговци на едро е предимство.
Позитивна препоръка от предишен работодател увеличава шансовете да бъдете предпочетен.
Какво предлагаме:
- ТД, работна заплата обвързана с търговския резултат /основна заплата + процент от оборота/
- обучение
- работа в малък и сплотен екип.
- Служебен телефон
Как да кандидатствате:
Ако се интересувате от тази възможност, моля, изпратете своя автобиография със снимка и попълнете въпросника.
В съответствие с политиката на компанията и съгласно разпоредбите на ЗЗЛД, всички документи ще бъдат разгледани в условия на конфиденциалност.
Интервютата ще бъдат провеждани в периода 8ми до 20 Април само с одобрените по документи кандидати.

June 10th, 2022

Бургас

Търговия и Продажби