Суши майстор

Няма описание

Kayo Sushi търси да назначи сушисти с опит или на обучение.
Предлаганата позиция е за постоянна работа.
Изисквания към кандидатите:
- Предишен опит на същата позиция;
- Сериозно и отговорно отношение към работния процес;
- Умения за работа в екип;
Отговорности:
- Познаване и спазване на вътрешно-фирмения правилник, работния процес и
спецификата на работа;
- Отлично познаване на менюто и стандарта на издаване на храната;
- Следене и спазване на хигиенни норми, срокове на годност на продуктите;
- Явяване в срок на работа, поддържане на висока лична и професионална
хигиена;
Ние предлагаме:
- Включено (платено) обучение;
- Гъвкаво работно време;
- Работа в млад и амбициозен екип, с възможности за развитие;
- Бонус система, обвързана с натоварването;
- Ежеседмично заплащане;
Моля, изпращайте вашите CV-та със снимка, кандидати без актуална снимка няма
да бъдат разглеждани.
Ще се свържем само с одобрените кандидати.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери