Суши Майстор

Няма описание

SUSHI Masters предоставя качествено японско суши на територията на град Варна на достъпни цени. Нашето суши е кулинарно произведение приготвено с най-висококачествените продукти присъстващи на Българския пазар.
Sushi Masters търси да назначи мотивирани хора на длъжност суши майстор, които да станат част от нашия амбициозен екип в град Варна. Опитът на същата позиция не е задължителен, като при нас ще получите напълно безплатно обучение.
Задължения:
- Отговаря за правилното приготвяне на храната;
- Поддържа високо ниво на хигиена на работното си място;
- Спазва правилника за вътрешния ред;
Изисквания:
- Предишен опит в кулинарията;
- Умение за работа в екип;
- Умение за работа в динамична работна среда;
- Желание за усъвършенстване в приготвянето на суши;
- Организираност и мотивация;
- Опитът като суши майстор ще се счита за предимство;
Ние Предлагаме:
- Обучение;
- Работа на пълен работен ден и добро заплащане;
- Възможност за бързо развитие;
- 50% намаление на храната в ресторанта;
- Работа в приятелска атмосфера;
Ако желаете да станете част от екипа на SUSHI Masters, моля изпратете CV и актуална снимка. Само одобрените от нас кандидати ще бъдат повикани на интервю на място.

June 10th, 2022

Варна

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм