Стюард/еса за ветроходна яхта

Стюард/еса за ветроходна яхта за летния сезон. Яхтата е 12 метра катамаран с четири кабини за гости и четири бани/тоалетни. Яхтата е базирана в Созопол и извършва круизи по българското черноморие (Балчик, Варна, Несебър, Созопол) и гръцките острови. Обслужва 6-8 човека гости основно корпоративни клиенти и селектирани туристи. Работата предвижда пребиваване на яхтата за сезона. Работното време е в рамките на 40 часа/седмица но е не-нормирано. Предоставят се възможности за почивка и развлечения през деня и вечер с пълен достъп до всички съоръжения на яхтата.
ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- приготвяне и сервиране на лека храна и напитки
- поддържане на хигиена – почистване на каютите, баните и палубата на яхтата, когато има пребиваващи гости, миене на посуда и др.
- помощ при зареждане на яхтата с напитки и храна
- посрещане и изпращане на гости
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА:
- на работното място не се пуши
- задължително умеене по плуване
- умение или влечение към водни спортове или ветроходство е плюс
- не е задължителен опит в работа на плавателни съдове, но е плюс
- желателен опит в хотелиерска или ресторантьорска дейност
- работата не е подходяща за: хора с чувствителност или алергия към излагане на слънце, морска вода, вятър; хора с клаустрофобия или страдащи силно от морска болест
КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
- заплата 1300-1500 лв/месец плюс бонуси в зависимост от качествата на кандидата
- настаняване в самостоятелна каюта и храна
- забавна работна среда с възможности за много морски развлечения
- трудов договор с Бест Пропърти Айдиас ЕООД

June 10th, 2022

Созопол

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм