Стругар

К Ботаника е инвестиционна компания, част от група фирми, специализирани в производство и търговия с технологични продукти, внос и износ, логистична дейност.Компанията реализира инвестиционни проекти в сферата на строителството: офисни и търговски центрове, жилищни сгради, хотели, реализира и управлява големи индустриални и инфраструктурни проекти.

Килифарево

Фирма К Ботаника ЕООД търси да назначи за Производствена база в гр. Килифарево служители за длъжността Стругар
I. ОТГОВОРНОСТИ:
1. Настройва всички видове универсални и специализирани стругове за обработка на метал, проверява точността им и работи с тях.
2. Определя оптималния режим на рязане, в зависимост от вида на режещия инструмент, чрез използване на таблици, справочници и нимограми.
3. Подбира необходимите режещи инструменти и приспособления, съобразно обработвания детайл.
4. Определя технологичната последователност на операциите и преходите при струговане.
5. Заточва различни режещи инструменти.
6. Извършва замервания за съответствие на обработвания детайл с техническата документация.
II. ИЗИСКВАНИЯ:
1. Образование - средно професионално, техническо или средно специално, техническо.
2. Трудов стаж - минимум една година професионална практика.
III. НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
1. Пет дневна работна седмица;
2. Осигурено столово хранене за сметка на работодателя;
3. Изрядно заплащане и трудово-правни взаимоотношения.
В случай, че обявата представлява интерес за Вас, не се колебайте да ни изпратите своята актуална автобиография.
Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Килифарево

Производство