СТРУГАР

Нашата компания е с основна дейност проектиране, производство, доставка, монтаж, ремонт и поддръжка на металургично, енергетично и минно оборудване, метални конструкции, строителство и рехабилитация на промишлени и граждански конструкции.

Търсим кандидат, който да заеме позицията Стругар в Дирекция Производство.

Отговорности:

Разчитане на конструктивната и технологичната документация, изработване на детайли и обработване на повърхнини в съответствие с технологичните и качествените изисквания;

Настройване за работа на машината, подбиране и установяване на всички видове универсални и специализирани металорежещи инструменти по предписания режим на работа за обработване на детайли и повърхности;

Установяване и центроване на заготовки в различни универсални и специализирани повдигащи и закрепващи приспособления;

Определяне и настройване на стъпката на подаване и дълбочината на врязване на режещите инструменти.

Изисквания:

Средно техническо образование;

Опит при работа на струг;

Умения за работа в екип и добра комуникативност;

Мотивираност;

Желание за постоянна работа и професионална реализация.

Ние предлагаме:

Отлични условия на труд и приятна работна атмосфера в добър колектив;

Възможности за обучение и преквалификация, водещи до кариерно развитие;

Служебен транспорт в рамките на гр. Стара Загора;

Коректен трудов договор;

Мотивиращо възнаграждение;

Коректно отношение;

Дългосрочна работа.

Ако проявявате интерес към обявената свободна позиция, е необходимо да ни изпратите автобиография и актуална снимка, като използвате формата за кандидатстване на Jobs.bg.

Допълнителна информация може да получите на телефон 0887287567.

Само одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.

Предоставените от Вас данни попадат под специалната защита на ЗЗЛД и ще бъдат използвани само за целите на подбора за тази длъжност.

June 10th, 2022

Стара Загора

Производство