СТРОИТЕЛЕН ТЕХНИК / ТЕХНИЧЕСКИ РЪКОВОДИТЕЛ

Строително - инвестиционна компания Юнивърсъл ЕООД търси да назначи – СТРОИТЕЛЕН ТЕХНИК
Основни отговорности:
- Контролира строителната дейност на обектите;
- Ръководи изпълнението на СМР и следи за неговото качествено изпълнение и срочно завършване;
- Контролира спазването на технологичната последователност на процесите и оперативното отстранява допуснатите нарушения.
• Контролира качеството на изпълняваните видове работи, графика за въвеждане на отделните етапи в действие и спазване на крайните срокове;
• Контролира качеството на довършително-ремонтните дейности и материалите, доставяни на обекта, както и съхранението на строителните материали;
• Организира, контролира и координира работата на подизпълнителите;
• Приема от подизпълнителите извършената работа по количество и качество, отчита изпълнението на строителството.
Изисквания към кандидатите:
• Завършено инженерно образование ССС – висше или завършено строително образование – висше техническо или средно специално
- Опит на подобна позиция – минимум 3 години;
- Отлично познаване на технологиите на строителната дейност и техническото оборудване на обектите;
- Познание на нормативните актове, регламентиращи строителната дейност.
Ние предлагаме:
- Отлично заплащане;
- Служебен автомобил, служебен телефон и преносим компютър;
- Възможност за професионално развитие.
Ако имате интерес, отговаряте на гореизброените условия и имате желание да се присъедините към нас, моля, изпратете CV с актуална снимка.
Обратна връзка осъществяваме само с одобрените по документи кандидати, които ще поканим на интервю.

June 10th, 2022

София

Недвижими имоти