СТОКОВЕД В СКЛАД

Няма описание

ГРЕСИЯ 2 ЕООД е една от най-бързо развиващите се компании за обзавеждане на бани в България. Нашият бранд БАНЯ СТИЛ чрез веригата си от 15 магазина в страната поддържа доброто си име над петнадесет години години на пазара.
Във връзка с разширяването на фирмата ни и за да задоволим нуждите на клиентите си от отлично обслужване търсим нов колега за складовата ни база в София, ул. "Димитър Миленков" № 120, до гара Искър на позицията :

                                                                      СТОКОВЕД

ОТГОВОРНОСТИ:
- Приемане на заявките от магазините ни по телефон и електронна поща;
- Издаване на стокови и складови разписки за съответната заявка от складова програма;
- Заприхождаване и изписване на стока в складова програма;
- Попълване на товарителници за куриери;
- Следи за изпълнение на работните графици;
- Грижа за работното си място;

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
- Желание за работа в склад;
- Концентрация и внимание към детайлите;
- Коректност и организираност;
- Опит на подобна позиция и работа с касов апарат или складова програма биха били предимство;
- Спазване на работното време;

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Стимулиращо и конкурентно възнаграждение 1100 лв – 1300 лв НЕТО месечно;
- Сигурност и коректност в заплащането;
- Работа в престижна фирма с изградени стандарти на взаимоотношения с клиенти и със служители;
- Приятна работна среда;
- Дългосрочна заетост;

ДОПЪЛНИТЕЛНИ ПРИДОБИВКИ:
- Специални цени и отстъпки за служителите на фирмата и семействата им;
- Паричен бонус при раждане на дете;
- Допълнително здравно осигуряване;
- 2 дни допълнителен отпуск + паричен бонус специално за рождения ден на нашите служители;

Очакваме Вашите автобиографии с актуални снимки.

На интервю ще бъдат поканени само одобрените от нас кандидати.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.
Назначения кандидат ще сключи договор с фирма Гресия 2 ЕООД.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби