Колев, Шкембова and Васовa-2007 logo

Стерилизатор - оператор автоклав

Компанията се занимава с менажиране на дентални клиники. Медико-дентален център Изгрев се намира в гр. Бургас до кръговото на McDonald's, от страната на кв. Изгрев. Клиниката се помещава в модерна сграда на 3 нива, като съчетава уют, комфорт и функционалност. Към момента, клиниката разполага със следните специалисти: · Протетична дентална медицина · Лицево-челюстна хирургия · Орална хирургия · Ендодонтия · Обща дентална медицина

Добре дошли в Дентален център О.СЕМ!
Нашата мисия е да предоставяме иновативна, достъпна и ориентирана към
пациента дентална грижа.
През последната година, Дентален център О.СЕМ разшири дейността си,
което доведе до нарастване на екипа в няколко етапа. Скоро отваря врати
нова дентална клиника на атрактивна локация в гр. Бургас, между кварталите
Изгрев, Славейков и Зорница. Работим в динамична, но ведра и приятелска
атмосфера.
Търсим кандидат за позицията стерилизатор / оператор автоклав на пълно
работно време в денталния център.
Кандидатът ще изпълнява следните задължения:
● Отнасяне за дезинфекция на употребявани инструменти от
денталните кабинети до помещението за стерилизация със специални
за целта кутии и зареждане на кабинетите с вече дезинфекцирани
инструменти
● Ръководене на процеса по стерилизация на дентални инструменти,
включително управление на ултразвукова ваничка, механично
почистване на инструментариума с предоставените за целта четки,
опаковане на инструментите на опаковъчна машина и
стерилизирането им в автоклав
● Управление на машината за дестилирана вода и зареждане на
необходимите уреди с нея
● Ежедневно смазване на дентални турбини и наконечници с
предоставеното за целта специализирано оборудване
● Поръчки на консумативи и материали свързани с процеса на
стерилизация на инструментите
● Указване на съдействие на медицински персонал в процеса на работа
Какво предлагаме?
● Работа в уютна и модерна обстановка в чисто нова дентална клиника
● Модерна стерилизационна, оборудвана с висок клас нова техника
● Работа с динамичен екип в развиваща се дентална клиника
● Сключване на трудов договор за работа на пълен работен ден
● Преференциални условия за лечение в денталния център
● Възнаграждение: 900 лв. нето
Ако смятате, че отговаряте на изискванията и бихте искали да
кандидатствате за позицията, моля изпратете вашата автобиография с
актуална снимка. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

June 10th, 2022

Бургас

Административни, Офис и Бизнес дейности