Старши/а камериер/ка

Няма описание

Жилищен комплекс от затворен тип yooBulgaria търси да назначи старши/а камериер/ка
КЛЮЧОВИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:
- организира и участва в почистването на общите части на сградите, територията на комплекса и апартаментите;
- организира ежедневен контрол на дейността на камериерките;
- информира управителя на комплекса за неизправност на уреди и инсталации в обслужваните площи;
- следи наличностите от поврените му стоки.
- следи за разхода на консумативи, препарати на всяка камериерка;
- изготвя заявки за необходими материали и консумативи;
- разработва и следи за изпълнението на графиците на камериерките ;
- изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността
НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ
- Предишен опит на подобна позиция минимум 2 години ще се счита за предимство;
- Добри комуникативни способности;
- Сръчност, ефективност, способност за работа в екип;
- Лоялност;
НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Назначаване веднага.
- Коректно отношение;
- Осигурена униформа;
- Осигурен транспорт Варна-Обзор-Варна
Моля, изпращайте автобиография (CV) с актуална снимка. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при стриктна конфиденциалност.
Предоставената от Вас информация ще бъде защитена съгласно ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Варна

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм