ПРОПЪРТИ МЕНИДЖМЪНТ СЪРВИСИС ЕООД logo

Старши Администратор

Няма описание

Фирма със 17 годишен опит в сферата на управление и отдаване под наем на недвижими имоти, търси да назначи служител в офиса си в Слънчев бряг за работа с софтуер Клок Еволюшън.
Изисквания към длъжността:
∙ Опит в сферата на хотелиерство;
∙ Добри комуникативни и организационни умения;
- Средно ниво на владеене на английски, руски език;
- Работа с Clock Evolution
Задължения:
∙ Настаняване и изпращане на гостите в системата;
∙ Издаване на документи през Клок Еволющън;
- Други административни дейности от общ характер
Ние ви предлагаме:
∙ Работа в енергичен и опитен екип;
∙ Коректно отношение;
∙ Въвеждащо обучение в цялостния работен процес;
Ако Вие сте енергичен човек, търсещ динамична работа, която да Ви развива професионално и желаете да имате свобода за креативност на работното място, можете да кандидатствате при нас с автобиография и снимка. Очакваме Ви!

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм