Спортен редактор

Нетинфо - част от Нова Броудкастинг Груп, е една от най-големите дигитални медийни и технологични компании в България, пионер в създаването на иновативни дигитални проекти. Основана през 1998 година, още от стартирането на дейността си, цели да покрие всички онлайн нужди на потребителите и това я прави сред лидерите на пазара.Компанията е един от най-иновативните дигитални издатели на пазара и предлага голямо портфолио от рекламни продукти. В него влизат над 20 онлайн продукта, сред които едни от най-големите български сайтове АБВ Поща, Vbox7.com, Vesti.bg, Gong.bg, Sinoptik.bg, Edna.bg, Dariknews.bg, Pariteni.bg и много други.Продуктите на Нетинфо достигат до над 3,56 милиона реални потребители месечно, осигурявайки 89% обхват на мобилни устройства, 69% на настолни компютри и 86% комбиниран обхват*.Използвайки технологията Google Ads и услугите DMP, Нетинфо може да предложи персонализиране по възраст, пол, местоположение, контекстуално съдържание, поведенчески особености и други опции за таргетиране.Компанията предлага програмни директни сделки, марково съдържание, DSP и DMP услуги и платформа за самообслужване AdWise за реклами с цена на кликване. Разполагайки с най-големия български доставчик на входящи пощенски кутии ABV.bg, Нетинфо може да удвои цените на клиентските списъци чрез ABV.bg Email Promotion. *Gemius, Dec 2021

Ако обичате спорта, умеете да пишете с лекота и имате висока спортна и обща култура, Gong предоставя възможност да станете част от екипа на един от водещите спортни сайтове в България.
Отговорности:
• Съставяне на текстове;
• Отразяване на спортни събития;
• Публикуване на материали;
• Анализи и коментари;
Основни изисквания:
• Спортни познания;
• Висока езикова култура;
• Умения за подбор и извличане на информация;
• Отлични комуникационни умения и работа в екип;
• Инициативна и ориентирана към резултати личност;
• Отговорност и организираност;
• Владеене на чужд език;
• Опит на сходна позиция минимум 1 година;
Предлагаме:
• Креативна и динамична среда;
• Работа на смени;
Ако тази позиция представлява интерес за Вас, моля, изпратете автобиография и посочете референтния номер (Ref: SE/G). Ще се свържем за интервю само с одобрените по документи кандидати. Всички кандидатури се разглеждат при пълна конфиденциалност.
„Нова Броудкастинг Груп” е администратор на лични данни.
Повече информация можете да получите на „Политика за защита на лични данни”.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности