Спедитор транспорт- може без опит

Във връзка с разширяването на дейността, търсим кандидати за отдел "Спедиторска дейност" - не се изисква опит, но кандидатите, които владеят Английски език (писмено и говоримо) са с предимство!
Изисквания:
- Коректност, отговорност, организираност, съобразителност
- отлични комуникативни способности и търговски умения
- добре говорим Английски език
- с желание да се развива
Основни задължения:
- поддържа и изгражда дългосрочни търговски взаимоотношения с настоящи и бъдещи партньори на фирмата
- изготвя оферти в отговор на клиентски запитвания
- привлича нови възложители на транспорт
- договаря цени и условия при организирането на международен автомобилен превоз с наети товарни автомобили
- проследява цялостното протичане на транспорта и разрешава евентуално възникнали проблеми
- сключва договори с клиенти
- отговаря за превозните средства които ще му бъдат предоставени
Предлагаме:
- трудов договор
- отлични работни условия и заплащане съобразно постигнатите резултати
- коректни трудови и колегиални взаимоотношения
- възможност за професионално развитие
Всички получени документи ще бъдат разглеждани в условията на пълна конфиденциалност и в изпълнение разпоредбите на ЗЗЛД.
Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Ловеч

Търговия и Продажби