СПЕДИТОР МЕЖДУНАРОДЕН ТРАНСПОРТ

Валди Еко ЕООД е фирма, оперираща в сферата на транспорта и логистиката в България и
Европа от 2014 г. насам.
Във връзка с разширяването на дейността си, фирмата търси да назначи служител на длъжност Спедитор, офис в гр. Пазарджик.
Описание на длъжността:
- Организиране на международни и вътрешни превози
- Проследяване на целия транспортен процес и работата на камионите
- Комуникация с клиенти, транспортни и спедиторски фирми
- Поддържане на контакт с шофьорите и оказване на съдействие за изпълнението на
техните задачи
- Изготвяне на отчети, оферти и др.
Изисквания:
- Отлично владеене на немски език – писмено и говоримо
- Владеене на английски език ще се счита за сериозно предимство
- Компютърна грамотност
- Отлични комуникативни умения, организираност и работа в динамична среда
- Дългосрочни намерения и желание за развитие
- Предишен опит в сферата не е задължителен
Ние предлагаме:
- Постоянен трудов договор
- Работно време от 09.00 до 17.00 ч.
- Стартова заплата 1000 лева (нето)
- След въвеждащото обучение (3 месеца) и при добро представяне, ще се предоговорят
условията за заплащане на 1300 лева (нето)
Ако смятате, че отговаряте на нашите изисквания и желаете да се присъедините към екипа ни,
изпратете Вашата автобиография или се обадете на телефон 0889233435. Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално съгласно Закона за защита на личните данни. Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Пазарджик

Административни, Офис и Бизнес дейности