СПЕДИТОР

Вадуал, а. с. Словакия е модерна и динамична транспортна логистична компания, която предлага широка гама от логистични дейности, за да ви предостави най-добрите решения за транспортни услуги в цяла Европа. През 2018 г. тя отпразнува 25-годишния си опит в транспортния бизнес и през това време се превърна в регионален лидер в областта на логистиката на чувствителни към температурата, бързоразвалящи се и висококачествени стоки. Нашият фокус е главно върху две обслужващи дейности, а именно за превоза на лекарства и транспортирането на храни. Тези две дейности носят над 80% от общите ни приходи. Компанията притежава модерен логистичен комплекс с обща площ от 25,000 квадратни метра, който се намира в село Моравски Свети Йоан, в близост до магистрала D2, на границата със Словакия, Чехия и Австрия. Складовото пространство в този логистичен център включва и хладилен склад с контролиран температурен режим и капацитет приблизително 1500 палетни места. Стаите са оборудвани с рафтове и товаро-разтоварни съоръжения.  Нехлаждащата част все още се разширява и модернизира и понастоящем е достъпна за прибл. 4 000 м2 пространство за съхранение. През 2018 г. Вадуал а.с. основа своето дъщерно дружество "ВАДУАЛ БЪЛГАРИЯ" ЕООД, чиято цел е да подпомага бизнеса на компанията като администрира поръчки и предоставя спедиционни услуги. Развитието на българското дружество е част от идеята на ВАДУАЛ за развитие на бизнеса си в Централна и Източна Европа.

"ВАДУАЛ БЪЛГАРИЯ" ЕООД, част от международната Vadual, a.s. Slovakia търси да назначи спедитор с цел развиване бизнеса си в Европа.
Компетентност и отговорности:
- Търсене на нови клиенти и партньори, развиване на бизнеса на компанията в България и в чужбина;
- Предлагане на гъвкави решения за оптимизиране бизнеса на компанията;
- Работа с бази данни (Спедитор.нет, Timo-Com, Raal, Trans.eu и др.);
- Комуникация с клиенти, превозвачи и шофьори;
- Подготовка на ценови оферти;
- Осигуряването на транспорт на собствени камиони или превозни средства, предоставени от подизпълнители;
- Предоставяне на ежедневна информация за местоположението на транспортните средства с помощта на съвременни системи за проследяване;
- Осигуряване на навременното приемане / доставка на пратки, решаване на проблеми;
- Осъществяване на контрол за спазване на сроковете за товарене и разтоварване на превозните средства;
- Подгoтовка на административната програма за транспорт (поръчки, документи за доставка, други транспортни документи);
- Обработка на свързаната с транспорта програма, координация и контрол на състоянието на поръчките;
- Работа във вътрешната система на компанията;
- Намиране и предлагане на решения в стресови ситуации;
- Професионален опит в областта на спедиторските услуги и логистиката на фармацевтични продукти се счита за предимство.
Езикови умения:
- Немски - (B2) – Ще се счита за предимство – основен език в компанията
- Английски (B2) - Ще се счита за предимство
Компютърни умения:
- Microsoft Office - основи
- Microsoft Outlook - основи
Какво предлагаме ние?
- Работа в компания, част от групата на международна компания с установени традиции и име в сферата на транспортните услуги;
- Атрактивно възнаграждение;
- Допълнително стимулиране - бонус схема;
- Работа в млад, позитивен и енергичен екип;
- Възможности за кариерно развитие;
- Възможности за комуникация с клиенти и партньори от цяла Европа.
Ако отговаряте на изискванията, ако сте амбициозен и постоянен в усилията си и искате да станете част от екипа на ВАДУАЛ, моля изпратете своето CV и снимка.
Само одобрените предварително кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на Закона за Защита на Личните Данни и ще бъдат използвани само и единствено за целите на настоящия подбор.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби