Спедитор

Няма описание

Основни задължения:
Организира международни автомобилни превози;
Изгражда и поддържа дълготрайни взаимоотношения с транспортни фирми и клиенти;
Договаря цени и условия, изготвя необходимите документи за изпълнение на конкретните сделки;
Следи движението на пратките и поддържа контакт с клиент и превозвач по време на транспорта;
Разрешава възникнали проблеми;
Aнализира оперативните отчети за шофьорите и ги насочва към подобряване на резултатите им;
Участва в подбора и обучението на нови водачи
Изгражда дългосрочни взаимоотношения с водачите
Кандидатите трябва да отговарят на следните изисквания:
Владеене на английски език (втори чужд език е предимство);
Отлична компютърна грамотност - MS Office;
Отлични комуникативни умения, умения за работа в динамична среда;
Организираност, отговорност и самоинициативност;
Гъвкавост и комбинативност;
Умения за работа в екип;
Желание за развитие в сферата на спедицията.
Предлагаме:
Автопарк от 15 влекача Scania S500 ремаркета Berger и Chereau
Работа в млад мотивиран екип, ориентиран към постигането на резултати в динамична и иновативна фирма;
Възможност да покажете компетенции и да бъдете оценени;
Професионална реализация и развитие в сферата на международния транспорт и спедиция;
Мотивиращо възнаграждение и бонусна схема, обвързана с постигнатите резултати.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери