Специалист ЗБУТ и ISO

Няма описание

"Рецитрейд България" ЕООД е фирма занимаваща се с екологосъобразно управление на отпадъци. Поради бързите темпове на развитие компанията търси да назначи специалист ЗБУТ и ISO за офиса си.
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Управление на системи по качество
• Подпомага развитието и изпълнението на системите
• Отговаря и следи за спазването на здравните норми и безопасността на труда на работниците
• Създава писмени доклади и прави проверки
• Води лична кореспонденция със всички необходими служби, контрагенти, клиенти и регулаторни институции за спазването на стандартите и изискванията
• Определя реквизитите и организира одити
• Изпълнение на други възложени задачи
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
• Подходящо образование
• Много добро познаване на изискванията по безопасните условия на труд
• Много добро познаване на законодателството в областта на ЗБУТ
• Много добра компютърна грамотност
• Опит с интегриране и управления на системи по качество
• Опит на подобна позиция – мин. 1 година
• Умение за работа в екип
• Владеене на английски/немски език - предимство
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Отлични условия на труд
• Конкурентно заплащане
• 5-дневна работна седмица
• Коректно отношение и приятна работна атмосфера
• Възможност за професионално развитие
НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ:
• Автобиография
• Aктуална снимка
Ако отговаряте на посочените изисквания и желаете да кандидатствате за посочената длъжност,моля изпратете актуална автобиография и снимка.
Всички документи ще бъдат разглеждани според ЗЗЛД.
На интервю ще бъдат поканени само предварително одобрените по документи кандидати.

June 10th, 2022

Пловдив

Административни, Офис и Бизнес дейности