СПЕЦИАЛИСТ ВЪНШНОТЪРГОВСКА ДЕЙНОСТ И СТАТИСТИКА

Няма описание

"Хамбергер България" ЕООД - гр. Севлиево, водеща производствена немска компания, търси да назначи СПЕЦИАЛИСТ ВЪНШНОТЪРГОВСКА ДЕЙНОСТ И СТАТИСТИКА
Ако сте амбициозен, динамичен, отговорен и търсещ развитие в голяма международна компания човек, ние сме правилният ви избор.
Добрият кандидат трябва да притежава:
- Висше образование;
- Отлично владеене на английски и/или немски език писмено и говоримо;
- Прецизност при работа с документи;
- Способност за работа в екип;
- Добри комуникационни умения;
- Отговорност, честност, изпълнителност и лоялност.
Основни отговорности:
- Обработва заложените поръчки в системата;
- Изготвя план-графици за транспорт;
- Следи, координира и своевременно променя сроковете на поръчките за доставка на суровини и материали;
- Оформя документите за експедиция на продукция и стоки за въздушен, морски и сухопътен транспорт;
- Изготвя вносни и износни декларации, ЧМР, пакинг листи, фактури и др.;
- Комуникира с транспортни фирми и шофьори, приема документи и следи за неспазване на транспортните заявки;
- Организира куриерски пратки за България, Европа и трети страни;
- Проверява и обработва фактури;
Ние предлагаме:
- Работа в млад, креативен и дисциплиниран екип;
- Платен годишен отпуск – 20 дни;
- Безсрочен трудов договор след изпитателен период;
- Ваучери за храна;
- ОРГАНИЗИРАН БЕЗПЛАТЕН СЛУЖЕБЕН ТРАНСПОРТ ОТ ГР. СЕВЛИЕВО И ГР. ГАБРОВО.
Документите, които кандидатите трябва да представят са:
1. Автобиография;
2. Актуална снимка.
Станете част от екипа на Хамбергер България ЕООД.
Документи за кандидатстване се подават на адрес: ул."Магистрална" 1, гр. Севлиево или онлайн.
Данните, които ще представите са лични и попадат под специална защита по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат съхранявани и обработвани съгласно законовите изисквания!
За допълнителна информация може да се свържете с нас и на телефон 0675/97715.

June 10th, 2022

Севлиево

Производство